Rasmus Saare viimase hetke tabamus tagas Kurele viigipunkti

< 1 minuti lugemine

Jalgpalli Premium liigas jõudis FC Kuressaare võõrsil Tallinna Legioni vastu 1:1 viigini 5. üleminutil, kui skoori suutis teha Rasmus Saar.

„Arvan, et see on hea märk, ida meeskond oma viimase minutini võitlusega näitas,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Ma olen kindel, et meeskond näitas oma mängu ja suhtumisega seda, et väärisime seda viiki. Kõigi mänguolukordadega ei saa rahul olla, kuid oli ka positiivseid momente. Nüüd on vaja teha analüüs, mis meil õnnestus ja kus oleks vaja juurde panna. On hea, et MattiasMännilaan tegi oma debüüdi ja lisas konkurentsi.“

Tallinnas Kadrioru staadionil mängitud kohtumises oli esimesel poolajal mäng Kure kontrolli all. Väravale oldi lähedal pärast Ranon Kriisa tabamust latti, peale mida pall põrkus väravajoonele. Võõrustajad mängisid teisel poolajal paremini ja 73. minutil lõi väravavaht Magnus Karofeldi ennetanud Marek Šatov 1:0.

Raskesse seisu jäänud FC Kuressaare ei olnud aga löödud, jätkati ründamist ja oma võimaluste otsimist. Kui korralikke momente luua ei suudetud ja tundus, et seekord tuleb võtta vastu kaotus tuli lahendus üleaja viimasel minutil, kui Rasmus Saar sai trahvikastis löögile ja Legioni väravavaht Pavel Londak oli tõrjumisel võimetu.

Meeskonna kapten Märten Pajunurm ütles, et vahepeal tundus 0:0 seis loogilisena, aga siis avastati end kaotusseisust. „Arvestades mängu kulgu peame rahul olema,“ rääkis keskkaitsja. „Nurgalöökidest ei tule meil praegu midagi, aga Mairo Miili autidest suudame ära teha. Mängus oli perioode, kui mäng ei olnud väga hea, aga teisel poolajal sai Legion rohkem mängu sisse. Mehed võitlesid lõpuni ja saime kokkuvõttes hakkama.“