Alver Kivi

Rass, Miil ja Saar koondises põhikoosseisus

< 1 minuti lugemine

Eesti U19 jalgpallikoondis alustas Leedus toimuvat Balti turniiri kaotusega Lätile, kellele jäädi Šiauliais alla 0:4. Oliver Rass ja Mairo Miil tegid kaasa kogu kohtumise, Rasmus Saar vahetati pingile 63. minutil.

Lätlased asusid mängu juhtima 3. minutil Maksim Tomiševsi väravast ning olid 17. minutiks tänu Kaspars Kokinsi tabamusele 2:0 eduseisus. Kolmas värav sündis 63. minutil, kui päeva teise värava sai kirja Kokins ning 69. minutil vormistas Dmitrijs Zelenkovs lõppseisuks 0:4.

„Kaks esimest löödi meile kohe alguses ära ja kahju on seda tõdeda, aga meeskond polnud kohe alguses 100%-liselt valmis. Mängijaid lasti liiga lihtsalt läbi ja duellides jäädi lätlastele individuaalselt alla, kes lõid oma momendid kohe ka ära. Aga Läti oli väga hea meeskond ning tuleb tunnistada, et täna olid nad igas elemendis üle. Suutsime mängu jooksul teha mõned pealelöögid. Nurgalöögist tekkis üks hea moment, mis oleks võinud lõppeda väravaga, aga suuremas osas tegelesime kaitsetööga ja nemad mängisid palliga,“ sõnas noortekoondise peatreener Argo Arbeiter.

Homme ootab ees kohtumine Soomega, laupäeval lõpetatakse turniir Leedu vastu.