Reim kutsus Tikerberi ja Pajunurme U21 koondise treeningkogunemisele

< 1 minuti lugemine

U-21 koondise peatreener Martin Reim kutsus 1. ja 2. veebruaril toimuvale kogunemisele FC Kuressaare mängija Mairo Tikerberi (pildil) ja eelmisel hooajal meeskonda kuulunud Märten Pajunurme.

Värskelt U-21 koondise juhendaja rolli asunud Reim soovib tutvuda võimalikult laia hulga mängijatega, et teha nende seast valik Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks. Seekordsele treeningkogunemisele kutsus ta 19 mängijat.

Kogunemise lõpetuseks peetakse 2. veebruari kell 12.00 Sportland Arenal sõprusmäng Meistriliiga meeskonna Narva JK Transiga.

Martin Reimi sõnul ei ole ühelegi mängijale koht koondises kindlustatud, ka mitte neile, kes äsja Peterburis Kubok Sodružestval mängisid.

„Märten küll Peterburis koondisega ei käinud, kuid ta on mänginud U19 koondises ja harjutab koos Floraga, tahan näha kas ta on arenenud. Mairo on uus nägu, kes mängis pool aastat Kuressaares ning mul tekkis huvi teda näha ja teiste poistega võrrelda. Kuna praegu veel meistrivõistluste mänge pole, siis annab treeningkogunemine selleks hea võimaluse,“ põhjendas treener just nende mängijate kutsumist.

EJL uudis