Alver Kivi

Roland Kütt on väravas tagasi

< 1 minuti lugemine

Kuna FC Kuressaare esindusmeeskond endale Magnus Karofeldi kõrvale teist väravavahti ei leidnud sai ettepaneku appi tulla sügisel oma loobumisest teatanud Roland Kütt.

„Meeskond palus mul pool aastat veel nendega olla,“ märkis Roland Kütt. „Olin tegelikult selleks võimaluseks valmis, sest nägin protsessi jälgides, et Magnuse kõrvale ei ole kedagi tulemas. Sügisel oma loobumisest teatades püüdsin omalt poolt kaasa aidata, et klubi teeks väravavahtide osakonnas sammu edasi, aga paraku see ei õnnestunud.“

Roland Kütt ei osanud öelda, kui palju oli tema positiivse otsuse taga peatreener Roman Kožuhhovski isiksus. „Rääkisime omavahel ära minu rolli, sain teada mida ta minult ootab ja suhtlus oli väga hea,“ lausus väravavaht.

Roman Kozuhhovski ütles, et Roland Kütt on väravavaht, kes omab kogemust Premium liigast, ta on klubis treener ja tema oskused on vajalikud. „Roland rikkus mullu Kaljuga mängus minu statistika ja just tema pärast ei saanud ma Kaljuga hõbemedalit. Aga olen rõõmus, et ta meiega uuesti ühines,“ lausus peatreener.

Roland Kütt ütles, et olukord ei ole talle võõras, sest enamus mehi on juba varasemast tuttavad. „Ja ega minu roll ei ole muutunud,“ tõdes ta. „Pean olema vajadusel valmis väljakule minema, riietusruumis tuleb aidata õhkkonda luua, mängueelsetel koosolekutel saab käia ja ka muus võib võimalusel abiks olla.“

Meeskonna võimaluste kohta ei oska Roland Kütt esialgu midagi öelda, sest pole tänavu ühtegi mängu näinud. „Aga nagu ma olen poistelt kuulnud, siis treeningud on olnud väga heal tasemel ja kõik peaks olema positiivne,“ oli väravavaht lootusrikas.