Roman Kožuhhovski: sain punase, sest ei tunne reegleid

< 1 minuti lugemine

Nõmme Kaljuga kohtumise 90.+2 minutil punase kaardi saanud FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et karistus on teenitud, sest ta ei tunne jalgpallireegleid.

Kuressaare linnastaadionil mängitud jalgpalli Premium liiga kohtumise lõpus lõi Roman Kožuhhovski tema suunas auti lennanud mänguvahendi jalaga väljakult eemale ja kohtunik Andrei Karhu näitas viikingite lootsile punast kaarti.

„Treeneritena räägime me palju kohtunikest, aga peab tunnistama, et peatreenerid ei tunne jalgpallireegleid ja mina kuulun nende hulka,“ lausus ta. „Tahan kohtunikke siiski toetada ja mulle ei meeldi neid kritiseerida. Jalgpallis on erinevatel hinnangutel igas mängus praktiliselt kohtunikud süüdi, aga minu arvates teevad nad head tööd, seda on pidevalt näha ja nende kvaliteet kasvab.“

Punane kaart tähendab Roman Kožuhhovskile järgmises mängus Tartu Tammekaga staadionil meeskonna juhendamise keeldu. Peatreener enda mängu vahele jätmise pärast siiski muret ei tunne.

„Ma usaldan täielikult enda abisid Jan Važinskit ja Igor Morozovit ning ka väljakul on piisavalt mehi, kes on oma oskuste ja kogemustega abiks. Sander Laht, Rauno Tutk, Märten Pajunurm ja Sander Seeman on kindlasti ülesannete kõrgusel,“ lausus Kožuhhovski.