Saare maakonna meister naiste minijalgpallis on Kihelkonna

Laupäeval mängiti Kuressaare spordihoones Saaremaa naiste minijalgpallimeistrivõistlused, kus nelja naiskonna konkurentsis krooniti võitjaks Kihelkonna.

Naiskonnad alustasid mängudega põhiturniiril, kus kõik kohtusid korra omavahel. Siin kogus parimana Kihelkonna 6 (4:3) punkti. Neile järgnesid FC Kure 4 (5:3), Nike 4 (3:3) ja Kure Originaal 3 (3:6) punktiga. Kaks paremad tagasid koha finaalis, teised selgitasid pronksmedali omaniku.

Kure Originaal ja Nike mängisid normaalaja 0:0 viiki, penaltitega 2:1 oli parem Nike. Finaalis viis Annemai Alas juba 5. minutil Kihelkonna 1:0 juhtima. Kolm minutit hiljem lõi FC Kure omavärava ja 13 minutil vormistas Annemai Alas lõppseisu 3:0.

Parimaks väravavahiks valiti Triinu Eliise Põld, parim väravakütt oli Miina Kallas ja turniiri parim mängija oli Marilis Remmel.

Kihelkonna: Miina Kallas, Liisa Mere, Kairi Lonks, Kristel Käsk, Mari-Ann Udeküll, Anne-Mai Alas, Katrin Kurvits, Anna-Maria Süld, Victoria Vihman.

FC Kure: Triinu Eliise Põld, Gendra Allikmaa, Eva Mihkelson, Huberta Karma, Elisabeth Vaarik, Marilis Remmel, Kätriin Rüütel, Kristina Teern.

Nike: Meril Rannala, Eva Haavel, Maria Pihlak, Melani Raamat, Annemari Pruul, Elis Armuand, Laura-Maria Jõgi.

Tulemused

Kure Original – Nike 0:1

-7.30 1:0 Eva Haavel

FC Kure – Kihelkonna 0:1

– 9.50 1:0 Miina Kallas

Kure Original – Kihelkonna 3:2

0.40 1:0, 11.10 2:1 Eva Ratas, 13.50 3:1 Kerli Kask – 9.30 1:1 Miina Kallas, 14.55 2:3 Anne-Mai Alas

FC Kure – Nike 2:2

9.45 1:2, 12.20 2:2  Marilis Remmel – 4.20 1:0 Eva Haavel, 9.00 2:0 Annemari Pruul

Kure Original-FC Kure 0:3

– 10.00 1:0 Gendra Allikmaa, 10.40 2:0 Mariliis Remmel, 14.40 3:0 o.v.

Kihelkonna – Nike 1:0

9.50 1:0 Miina Kallas –

3.-4. koht

Kure Originaal – Nike 0:0 (1:2)

Gerly Ots 1:1, Kerli Kask mööda, Eva Ratas eksib – Elis Armuand 1:0, Annemari Pruul 2:1, Melani Raamat eksib