Foto: Alver Kivi

Saaremaa Malev alustab Läänemaa vastu

< 1 minuti lugemine

Eesti meeste meistrivõistluste kolmanda liiga hooaeg algab Saaremaa Malevale laupäeval võõrsil Läänemaa JK Haapsalu vastu, kes veel eelmisel aastal mängis teises liigas.

Treener Arli Saar rääkis, et kuuldavasti on Läänemaa JK-st palju tugevaid mehi lahkunud, aga kindlasti on tegu raske vastasega ja eriti nende koduväljakul, kus eelmisel aastal kaotas ka Sörve JK.

„Aga meeskond peaks olema hooajaks valmis,“ lausus treener. „Need mehed, kes on Saaremaal, on FC Kuressaare II-ga teinud hästi trenni. Sel aastal avanes Tallinnas treenimiseks võimalus ka neile, kes on oma kodukohast eemal ja seal käivad ka paljud meie poisid.“

Arli Saare sõnul on murekohaks kokkumäng, sest esimesed kümme minutit karikamängus Anija Unitediga näitasid, et palliga üle kahe söödu ei suudetud teha. Aga mida minutit edasi, seda paremaks asi läks.

„Malevale hooajaks suuri eesmärke ei pane,“ lausus Arli Saar. „Jääme reaalsuse piiridesse. Ma arvan, et kui suudame otse püsima jääda, oleks see juba päris hea ja samm edasi. Kindlasti ei tahaks nii nagu sel aastal, et keegi loobub ja säilitame koha liigas.“

Saaremaa Maleva koosseis 2015. aastal: Karl Arge, Aksel Artus, Andre Aus, Janar Hiiuväin, Olev Sten Erik Jõgi, Andi Kokk, Karel Kruuser, Stenver Matt, Saimon Moondu, Garel Muul, Kristofer Mägi, Marko Namm, Kevin Org, Joonas Põld, Kaspar Põlluäär, Sander Põlluäär, Renee Püüa, Priit Reiska, Arli Saar, Kaupo Saar, Priit Salong, Ahto Timm ja Raiko Tõhk (10.04 seisuga).