Alver Kivi

Saaremaa Malev tegi võitlusliku viigi

< 1 minuti lugemine

Saaremaa Malev mängis Vändra JK Vaprus II-ga 3:3 viiki, kusjuures kolm korda tuli meeskond välja kaotusseisust.

Kuressaare Põhikooli staadionil mängitud kohtumine algas tormiliselt. Malev jäi juba 2. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid 5. minutil lõi Kaupo Saar 1:1. 10. minutil sai Vändra uuesti ette, kuid 13. minutil tegi Andi Kokk seisuks 2:2. 65. minutil leidsid võõrustajad end taas kaotusseisus, kuid 75. minutil lõi Andi Kokk 3:3.

„Oli võitluslik, võrdne ja mõlemapoolsete võimalustega mäng,“ tunnistas treener Arli Saar. „See pinge on nüüd maas, punkt on käes ja pole karta, et hooaja nulliga lõpetame. Samas mängisime kohati päris hästi ja valdasime palli korralikult.“

Meeskonnas mängisid: Tanel Noot, Kevin Org, Priit Salong, Sander Põlluäär, Karl Arge, Aksel Artus, Karel Kruuser, Kaupo Saar, Olev Sten Erik Jõgi, Andi Kokk, Raiko Tõhk, Tiit Põlluäär, Marko Namm, Janar Hiiuväin, Arli Saar.