Silver-Alex Kelder: minu ambitsioon on mängida kõrgematele kohtadele

2 minuti lugemine

End FC Kuressaare sajaliste klubisse mänginud poolkaitsja Silver-Alex Kelder on valmis klubis jätkama, kui meeskonnal on kõrgemad sihid ja enamus praeguseid mängijaid edasi mängib.

Jalgpalli Premium liiga ühe parima õhuvõitleja ja kompromissituima poolkaitsjana on Silver-Alex Kelder oma hea mänguga silma jäänud nii kaasmängijatele ja treeneritele, kui ka fännidele.

Eesti teistest klubidest tal siiski esialgu veel pakkumisi ei ole tulnud. „On olnud agendid, kes on maad uurinud, aga midagi konkreetset pole olnud ja jutud on jäänud umbmääraseks. Suvalise pakkumise pärast ei hakka ka välismaa poole vaatama,“ rääkis Silver-Alex Kelder, kes on valmis jätkama ka FC Kuressaares.

„Klubi vaimsus mulle meeldib. Oleneb muidugi milline pakkumine tehakse, aga lisaks rahalisele poolele on minu jaoks oluline, kes mängijatest meeskonnas jätkavad, sest minu ambitsioon on mängida kõrgematele kohtadele.“

Tänaseks on Silver-Alex Kelderi arvel FC Kuressaares 102 liigamängu ja 7 väravat. „Tunne on hea ja see on kindlasti suurepärane saavutus,“ märkis ta. „Kui mul esimesel hooajal palju mänge ei tulnud, siis nüüd on neid juba rohkem ja ka kaarte on vähem, seepärast ei ole pidanud ka niipalju mänge vahele jätma.“

Poolkaitsja tunneb, et nelja hooaja jooksul on ta iga aastaga oma mängus juurde pannud ja ka meeskondlikult on Kure suure sammu edasi astunud. „Sellega oleme ka punkte rohkem teeninud,“ leidis ta.

Silver-Alex Kelderi sõnul on ta olnud meeskonnale kasulik just oma hingestatuse ja võitleja mentaliteediga, mis on ka kaaslastele väljakul vajalikku energiat juurde andnud. „Me oleme omandanud viikingi hinge, ehk me ei karda kedagi ja midagi ning mehed usuvad endasse sõltumata sellest, kes on vastas,“ märkis ta.

Roman Kožuhhovski käe all on Silver-Alex Kelderil tulnud mängida nii rünnakul, kui kaitses ja olla erinevate liinide vaheliseks siduvaks lüliks. „Olen olnud väljakul rohkem turvamehe rollis ja kuna meie ründajad on ees palju ära löönud, siis olen praegu oma positsiooniga rahul,“ lausus ta.

Roman Kožuhhovski ütles, et Silver-Alex Kelder on mängija, kes on nende aastatega saanud kogenumaks ja on oma potentsiaali üha rohkem välja mänginud. „Teadsime juba varem tema võimeid, aga tänavu on ta oma oskusi väga positiivselt rakendanud,“ tunnustas peatreener ühte oma olulisemat mängijat.

„Silver on väga oluline lüli meie kaitseliini ja rünnakute sidumisel. Ta toetab palju meie mängu. Meeskond ja treenerid on tema arengut toetanud ja usun, et Silver tunneb end meie keskel mugavalt.“