Soome saldoks võit ja kaotus

Nädalavahetusel Tamperes peetud kahes sõprusmängus kohaliku Ilveste võistkonna vastu jäi FC Kuressaare esindusmeeskonna saagiks võit ja kaotus.

Kui reedeses mängus võeti Endrik Jägeri ja Ville Oskari Lehtoneni väravatest 2:0 võit, siis laupäeva pärastlõunal jäädi Ilvesele alla täpselt samade numbritega.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel lõid Miki Sipiläinen ja Jan Kulokorpi kolme minutiga kumbki ühe värava ja jätsid kordusmängu võidu Tamperesse.

Küllalt närvilise ja vigaderohke mängu lõpetasid mõlemad võistkonnad ka kümnekesi – kui 77. minutil eemaldati kahe kollase kaardiga Tampere Ilvese ja Soome koondise keskkaitsja Toni Kallio, siis mõned minutid enne matši lõppu teenis otse punase kaardi FC Kuressaare ründaja Elari Valmas.

Ühtlasi sai selgeks, et testiperioodil viibinud soomlasest äärepoolkaitsja Ville Oskari Lehtonen tulevaks hooajaks võistkonda ei jää.

Oma viimase hooajaeelse kontrollmängu peab FC Kuressaare esindusmeeskond alanud nädala laupäeval, kui kell 14 ollakse Sportland Arenal vastamisi Kohtla-Järve Lootusega.

Meistriliiga hooaeg algab kahe nädala pärast, kui 10. märtsil paneb FC Kuressaare palli veerema Paides, kus kohtutakse sealse linnameeskonnaga.