Sörve hävis kodus Santosele 1:6

< 1 minuti lugemine

Kuigi Sörve JK suutis Tartu FC Santose avaväravale omalt poolt kiirelt vastata, möödus kohtumine tartlaste ülekaalu tähe all ja saarlased pidid leppima 1:6 kaotusega.

Pühapäeval Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises asusid külalised juhtima juba 4. minutil, kuid kaks minutit hiljem seadis Margus Rajaver jalule 1:1 viigi, kui ta tõstis palli täpselt üle väljajooksnud Santose väravavahi.

Seejärel jätkasid Santose mehed domineerimist ja Sörve kaitseliini eksimuste järel lõid tartlased 22., 26. ja 42. minutil kolm vastuseta väravat ning puhkama mindi seisul 4:1.

Teisel poolajal suutsid Sörve mängijad mängu rohkem kontrollida ja ka ise rünnakul võimalusi luua, kuid tarlaste tabamustele 63. ja 73. minutil ei suudetud omalt poolt resultaadiga vastata. Nii tuli tunnistada tugeva Santose 6:1 paremust.

Treener Jan Važinski märkis, et vastane oli tugev ja Santos on kindel pretendent liiga võidule. „Meil oli esimesel poolajal kaitsega probleeme, kuid teise poolajaga võib enam-vähem rahule jääda,“ lausus ta, lisades, et kui poisid oleks suutnud paar tekkinud võimalust ära kasutada olnuks ka seis soliidsem.

Sörve JK mängis koosseisus: Enri Nurmik, Reivo Vinter, Kustas Kobin, Urmas Rajaver, Ott Pukk (75. Martin Lonn), Keito Liiv (46. Theodor Kaljo), Sander Seeman, Kristen Mere (69. Edmond Salong), Mario Stern, Margus Rajaver (61. Sander Süld), Danel Tiirats.

Järgmises voorus 28. aprillil on koduväljakul Sörve JK vastane Jõgeva SK Noorus-96.