Sörve JK avas võiduarve

Tänavu kaks esimest kohtumist kaotanud Sörve JK sai esimese võidu, kui alistas pühapäeval võõrsil FC Nõmme Unitedi 4:2.

„Saime väga vajaliku võidu,“ ütles treener Jan Važinski. „Skoor ei näita õiget mängukulgu, sest nemad valdasid palli ja domineerisid, meie vastasime vasturünnakutega. Samas tegid head tööd ka kaitsjad ja väravavaht.“

Sörve JK avas mänguskoori juba 11 sekundil, kui väljakuperemeeste poolt keskel lahtimängitud palli võttis kaitsja valesti omaks, Raido Reinsalu oli kohe jaol ja lõi 1:0. 29. minutil realiseeris Hans Hiiuväin karistuslöögi efektse tabamusega ristnurka ja puhkama mindi saarlaste 2:0 eduseisul.

Teist poolaega alustasid Nõmme Unitedi mehed taas survega ja 50. minutil lõid nad seisuks 1:2. Siis aga järgnes Raido Reinsalu show, kes suurendas 63. ja 72. minutil Sörve eduseisu kolmeväravaliseks. Hea võimalus oli ka Hans Hiiuväinal, kuid seekord raksatas pall tema karistuslöögist väravaposti. Väljakuperemehed lõid ühe värava 85. minutil tagasi.

„Tulemusega olen rahul, aga mänguliselt on meil veel arenguruumi,“ tõdes Jan Važinski. „Nagu ikka ei tule varakevadistes mängudes kõik veel korralikult välja. Peame saama kindlasti paremaks.“

Koosseis: Martin Lonn, Kert Mandel (77. Karl Arge), Ott Pukk, Stenver Matt, Laur Vatsfeld, Reivo Vinter, Priit Suluste, Danel Tiirats (61. Mait Erlenbach), Hans Hiiuväin, Mario Stern ja Raido Reinsalu.

Järgmises voorus saab Sörve JK lõpuks ka koduväljakul näha, kui pühapäeval, 27. aprillil võõrustatakse Salme staadionil JK Tallinna Kalevi duubelmeeskonda.