Sörve JK kindlustas pääsu üleminekumängudele

Sörve JK purustas võõrsil Pärnu FC Metropooli 6:0, millega kindlustas endale  Lääne/Lõuna tsoonis kaks vooru enne lõppu teise koha ning pääsu Esiliiga B üleminekumängudele.

Treener Jan Važinski ütles, et meeskond läks Metropooli vastu väga hea häälestusega. „On hea meel, et seekord mängiti mõlemad poolajad stabiilselt ja mõnedes mängudes ette tulnud äralangemist endale seekord ei lubatud,“ rääkis treener, lisades, et on rahul nii tulemuse kui mänguga.

Skoori avas Martti Pukk ja puhkama mindi Margus Rajaveri kahe värava järel 3:0 eduseisul. Teisel poolajal lõi Maarek Suursaar 4:0 ning kaks viimast väravat kanti vahetusest sekkunud Reivo Vinteri arvele.

Võiduga endale Tartu FC Santose järel teise koha ja pääsu Esiliiga B üleminekumängudele taganud Sörve JK vastane tuleb teise liiga Ida/Põhja tsoonist, kus käib võitlus Maardu FC Starbunkeri, Tallinna FC Infonet II ja FCF Tallinna Ülikooli vahel.

Esimese vastase alistamise korral minnakse vastamisi Esiliiga B kaheksanda meeskonna Tallinna FC Dünamo või Enri Nurmiku meeskonna Tallinna FC Flora III-ga. “Läheme alati võitma,” märkis Jan Važinski.

Järgmisel nädalal on Sörve JK vastane koduväljakul JK Luunja.

Meeskonnas mängisid: Martin Lonn, Urmas Rajaver, Arli Saar, Jaanis Kriska, Algis Kelder, Andro Aavik, Sander Seeman, Danel Tiirats (55. Reivo Vinter), Margus Rajaver, Maarek Suursaar (60. Ott Pukk) ja Martti Pukk.