Sörve JK naaseb Tartust viigiga

Pühapäeval Tartus Tamme kunstmuruväljakul toimunud kohtumises viigistas Sörve JK kohaliku JK Welco Elektriga 1:1.

Mängu esimene poolaeg möödus väljakuperemeeste domineerimisel, saarlased vastasid vasturünnakutega. Welco Elekter jõudis sihile 18. minutil, kui ründaja palli tsenderdusest peaga väravasse lõi.

Mänguseisu viigistas 40. minutil Maarek Suursaar, kes suutis  Tartu meeskonna väravavahi üle mängida.

Teisel poolajal tuline vastasseis jätkus ja 70. minutil näitas kohtunik võõrustajate mängijale punast kaarti. Järgnenud heast kohast karistuslöögist Mairo Tikerberil siiski väravat luua ei õnnestunud. 5 minutit enne kohtumise lõppu sai teise kollase kaardi Andro Aavik ja viimased minutid mängisid mõlemad meeskonnad kümnekesi.

„Mängul oli jube palju fänne, nagu oleksime mänginud meistriliigas,“ rääkis treener Jan Važinski.

„Palju pealtvaatajaid tegi ka meie meestel tuju heaks, aga nende mängijad suutsid fännide toel joosta isegi siis, kui tegelikult võhma enam ei olnud. Fiiling oli korralik.“

Sörve mängis kooseisus: Enri Nurmik, Taavi Azarov, Sander Süld, Ott Pukk, Kaarel Mai, Reivo Vinter, Sander Seeman, Andro Aavik, Alari Saar (65. Edmond Salong), Maarek Suursaar, Mairo Tikerberi.

Järgmises voorus kohtutakse neljapäeval 23. mail võõrsil FC Nõmme Unitediga.