Sörve JK tõusis võiduga kolmandaks

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teise liiga Lääne tsoonis võitis Sörve JK võõrsil Luunja JK 3:2 ja tõusis turniiritabelis hetkel kolmandaks.

Lääne tsooni kindel liider on 28 punktiga Tartu FC Santos, teisel kohal JK Luunja 21 ja kolmandal kohal  Sörve JK  21 punktiga.

„Hea seeria jätkub, oleme saanud neli võitu järjest ja see kajastub ka turniiritabelis,“ rääkis Sörve JK treener Jan Važinski. „Kuid alles esimene ring saab mängitud ja palju võitlust on veel ees.“

Saarlased alustasid kehvalt, sest mehed olid pika sõidu järel veidi uinunud. Selle tulemusena avasid väljakuperemehed standardolukorrast 10. minutil mänguskoori. See äratas ka saarlased ja 19. minutil lõi Raido Reinsalu seisuks 1:1. Saanud initsiatiivi enda kätte jätkasid saarlased ründamist, kuid väravani ei jõudnud.

Teist poolaega jätkati sealt, kus esimene pooleli jäi ja 51. minutil lõi Mario Stern 2:1. Paraku lasti Luunjal viis minutit hiljem viigistada. Mängujoonis aga ei muutunud ja Raido Reinsalu lõi 3:2.

Kaotusseisus väljakuperemehed üritasid viigistada, kuid eesmärgile ei jõudnud.

„Tegime veel ühe korraliku mängu ja teeb rõõmu, et noored olid jälle heal tasemel. Liigume õige suunas,“ rääkis Jan Važinski.

Meeskond mängis koosseisus: Enri Nurmik, Alari Saar, Reivo Vinter, Arli Saar, Taavi Azarov, Edmond Salong (84. Ott Pukk), Amor Luup, Danel Tiirats, Margus Rajaver, Mario Stern, Raido Reinsalu.

Järgmise mängu peab Sörve JK laupäeval, 27. juulil, kui koduväljakul kohtutakse Türi Ganvixiga.