Sörve noor koosseis kaotas Tarvastule

Sörve JK noor koosseis tunnistas II liiga XI voorus võõrsil FC Tarvastu 2:1 paremust.

Sörve JK treener Jan Važinski ütles, et kuigi vastane asub tabelis viimasel kohal ja pole ammu võitnud, oli vastane kohtumiseks hästi valmistunud. Saarlased olid aga väljas väga noore koosseisuga.

„Sellele vaatamata oli mäng meie poolt korralik,“ lausus ta. „Eriti hästi mängisime teisel poolajal, kuid nagu ikka vedas ka seekord alt realiseerimine ja võimaluste kasutamine.“

Väljakuperemehed lõid oma väravad 19. ja 75. minutil. 77. minutil lõi Tanel Noot ühe värava tagasi. „Nende väravad sündisid meie lohakustest ja ise jätsime head võimalused viigistamiseks kasutama,“ märkis Važinski.

Meeskond mängis koosseisus: Martin Lonn, Kert Mandel, Stenver Matt, Ott Pukk, Laur Vatsfeld (57. Marko Namm), Aleks Lesk (76. Karl Arge), Eerik Poopuu, Andre Aus, Danel Tiirats, Mario Stern ja Tanel Noot.

Sörve JK järgmine mäng on kuu aja pärast 13. juulil koduväljakul M.C. Tallinna vastu.