Sörve tunnistas Jõgeva Nooruse paremust

< 1 minuti lugemine

Kuigi Sörve JK sai teisel poolajal oma mängu korralikult käima, ei suudetud esimesel poolajal sisse lastud kolme väravat enam tagasi mängida ja nii tuli leppida Jõgeva SK Noorus-96 vastu 2:4 kaotusega.

„Juba teine mäng mängime nii, et veerand tundi oleme kehvad, aga selle ajaga laseme endale liiga palju väravaid lüüa ja ei saa enam positiivset tulemust,“ rääkis Sörve JK treener Jan Važinski.

Hoogsalt rünnakutega alustanud väljakuperemehed jõudsid sihile juba 5. minutil. „Alustasime väga kehvalt ja nende surve kandis kohe vilja,“ lausus Važinski.

Seejärel said saarlased ka oma mängu käima ja ohjad võeti enda kätte, kuid lõplik teravus ja realiseerimine jättis soovida. Hoopis väljakuperemehed lõid 35. minutil ilusast kauglöögist 2:0 ja poolaja lõpus veel ka 3:0.

Teist poolaega alustas Sörve JK jälle väga hästi ja 60. minutil lõi Raido Reinsalu ühe värava tagasi. 80.minutil andis Sander Seeman korraliku tsenderduse, mille Jõgeva kaitsja oma väravasse lõi.

Seisul 2:3 jätkasid saarlased vastase surumist, kuid 89. minutil tegid väljakuperemehed seisuks 4:2. „Võtsime riski ja neil oli tõsine paanika. Paraku andsime sellega ka vasturünnaku võimalused,“ rääkis Jan Važinski.

Täna mängisid: Martin Lonn, Reivo Vinter, Sander Süld (46. Danel Tiirats), Algis Kelder, Laur Vatsfeld, Edmond Salong, Sander Seeman, Stenver Matt, Priit Suluste, Mario Stern ja Raido Reinsalu.

Järgmise mängu peab Sörve JK reedel, 30. augustil, kui võõrsil mängitakse Tartu SK10 duubliga.