Sörvele hooaja suurim võit

Sörve JK alistas pühapäeval Kuressaare kunstmuruväljakul Türi Ganvixi 4:0, millega teenis oma hooaja suurima võidu.

Teise liiga Lääne tsooni turniiritabelis vastavalt 11. ja 12. kohal olevate Sörve JK ja Türi Ganvixi esimese mängu oli võitnud Kesk-Eesti meeskond 3:1, nüüd said saarlased magusa revanši.

„Tegu oli meie jaoks printsipiaalse kohtumisega,“ märkis treener Jan Važinski. „Poisid tegid normaalse mängu ja oma debüüdi meeskonna eest teinud Karl Riim, Kustas Kobin, Jüri Põld ja Ilmar Leimann said korralikult hakkama.“

Väljakuperemehed asusid Pelle Pohlaku väravast 1:0 juhtima 14. minutil. Kuus minutit hiljem lõi Maarek Suursaar juba 2:0 ja sellel seisul mindi ka puhkama. Teisel poolajal lõid väravad veel Suursaar ja Sander Seeman.

4:0 eduseisus loovutati initsiatiiv külalistele ja paaril korral tuli teha tõrjeid ka esimesel poolajal igavlenud väravavaht Enri Nurmikul.

Sörve JK-l on jäänud mängida veel neljapäeval Keila JK-ga ja pühapäeval Paide Kumakesega. Mõlemad kohtumised peetakse võõrsil.

Meeskonnas mängisid: Enri Nurmik, Taavi Azarov, Kustas Kobin, Ilmar Leimann, Jüri Põld, Veiko Tasa, Sander Seeman, Theodor Kaljo, Alari Saar, Pelle Pohlak ja Maarek Suursaar. Vahetusest sekkusid Mait Erlenbach, Karl Riim ja Ott Pukk.