Sörvele Viljandist kaotus

Sörve JK kaotas II liiga IX voorus Viljandis kohalikule JK Tuleviku duublile 0:2.

Tuleviku mehed jõudsid eesmärgile 35. ja 42. minutil. Esimene värav löödi 25 meetrilt täpselt ristnurka, teisel juhul eksisid Sörve JK kaitsjad. Ka saarlastel oli kaks head võimalust, kuid olukorrad jäeti realiseerimata. Teisel poolajal ei olnud kummalgi meeskonnal korralikke võimalusi.

„Ei saa öelda, et meil oli väga raske,“ rääkis Sörve JK treener Jan Važinski, kellel oli esiliiga pausi tõttu kasutada ka mitu FC Kuressaares regulaarselt mängivat meest. „Eksisime palliga ise liiga lihtsalt. Neil oli ka korralik koosseis, sest kuus meest oli esinduskoosseisust. Aga ei ütleks, et me tegime halva partii. Parem realiseerimine ja parem pressing ning tulemus olnuks ka teine.“

Meeskonda kuulusid: Rait Hansen, Alari Saar, Reivo Vinter, Stenver Matt, Taavi Azarov, Aleks Lesk, Karl Johan Kastein, Amor Luup, Priit Suluste, Mark Kristjan Pitk, Mikk Rajaver, vahetusmängijad Kert Mandel, Eerik Poopuu, Mait Erlenbach.