Erakogu

Tüdrukud Reval Cupil kuuendad

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare tüdrukute võistkond osales Tallinnas rahvusvahelisel Reval Cup’il, kus saadi esimene kogemus täismõõtmetes väljakul 11vs11 mänguga.

Alagrupi esimeses mängus suudeti teha kõva 0:0 viik turniiril hõbedale tulnud soomlaste PKKU võistkonna vastu. Teises mängus alistati Viimsi 2:1 ja viimases alagrupimängus teghti 2:2 viik soomlaste FC Hertta/Yly vastu. Üks võit ja kaks viiki andsid võistkonnale alagrupis teise koha, mis viis 4.-6. koha mängudele.

“Kui alagrupimängudes mängisime väga ettevaatlikult ja rohkem kindla peale, siis kohamängudes sai kindel eesmärk seatud palliga mängu parandada ja julgelt söötu lükata,” rääkis treener Reivo Vinter.

See tõi kaasa palju ilusama mängupildi aga ka rohkem eksimusi palliga ja nii võeti vastu turniiri ainus kaotus 2:3 soomlaste FC Ylivieska käest. Ka turniiri viimases mängus oli eesmärk näidata julget ja head mängu, vastaseks Tabasalu JK. Võrdsete vastaste mäng lõppes 0:0 viigiga ja see tulemus andis kuuenda koha.

“Turniiritase oli ikka uskumatult kõva ja 12 võistkonna seas saavutatud kuuenda kohaga jäid tüdrukud päris rahule,” rääkis Reivo Vinter. “Mina ise olen ka selle tulemusega rahul, aga kõige õnnelikum olen selle üle, milline oli meie protsess võrreldes esimese ja viimase mänguga. Parandasime mitu asja kaitseliini tegevuses ja standardolukordade kaitsmisel. Ja kõige rohkem panime lõpuks juurde ise palliga mängides, mis oli ka üks peamisi eesmärke. Saime väga head kogemused järgmiseks hooajaks!”

Võistkonnas mängisid Kristina Teern, Victoria Vihman, Liisu Lilles, Kaili Lilles, Helina Tarkmeel, Marie Puust, Kristi Tuuling, Greteliis Nisu, Marii Silts, Sessely Järvalt, Hanna Ellermaa, Pilleriin Pohlak, Annabel-Maria Kuusikmaa ja Liise Lindau

Tänusõnad sponsoritele OÜ Lümanda Lihaveis, Arens Ehitustööd OÜ, Saare Fassaad OÜ, Arne Salong, Jaanis Sarapuu, Mart Maastik, Erki Post, Elsa Putku ja Muhu Leib OÜ.