Poiste U-13 ja U-15 hooaja kokkuvõte

2 minuti lugemine

Treener Maikko Mölder võtab enda 2-e vanusegrupi U-13 ja U-15 hooaja kokku.

2002

2002 võistkond saavutas ENMV U-15 vanuseklassis 3. koha. Mängiti 14 mängu kodus-võõrsil süsteemis, kus teeniti 8 võitu ja 6 kaotust, löödi 44 väravat ja endale lasti lüüa 34 väravat.

Jäin hooajaga väga rahule kuna meeskond mängis tõusvas trendis ja näitas väga head arengut, eriti just kaitsefaasis.

Kahjuks liidritele nõmmekatele ja pärnakatele veel vastu ei saanud, kuid juba näitasime neile oma Viikingivaimu ja järgmisel hooajal võtame ka neilt skalbi.

Eduka hooaja võti on kindlasti treeningutel arvukas osavõtt, mis  peaks olema kõikidele FC Kuressaare võistkondadele eeskujuks. Õige jalgpallur tuleb trenni isegi siis kui õues tuiskab ja sajab lund, just sellised ongi meie FC Kuressaare 2002 poisid.

Võistkond lõpetas hooaja Grand Rose Spa`s, premeerides ennast väikese kringliga.

 

2004

2004 võistkond saavutas ENMV 3. koha ja mängiti 18 kohtumist.  Vastastega mängiti kolm korda ning teeniti 12 võitu,2 viiki ja 4 kaotust, löödi 68 väravat ja endale lasti lüüa 19 väravat.

Hooajaga jään väga rahule, sest  võistkond tervikuna näitas head mängu ja võitlustahet. Kõik mängijad kes väljakul käisid mängisid sära silmis ja nautisid jalgpalli. FC Kuressaare võistkond suutis võita kõiki vastaseid, see-juures alagrupivõitjat Pärnu Vaprust lausa kaks korda. Hooaja suurim võit oli kindlasti Saaremaa Cupi finaal, kus alistati valgevenelased FC Smorgon 2:0

Järgmise hooaja suureks sooviks on osaleda maailma suurilmal noorteturniiril Gothia Cupil

Kokkuvõttes oli väga positiivne ja hariv hooaeg, kus saavutati hea tulemus, mille autasuks olid kõik mängijad ära teeniunud ühe lõõgastava puhkuse Grand Rose SPA`s.