Vabatahtlikud Roman Kožuhhovskist – Aitäh, viisakas, sõbralik, autoriteet

< 1 minuti lugemine

Peatreener Roman Kožuhhovski panus meeskonna mängu edenemisse on pälvinud spetsialistide tunnustuse. Samas on ukrainlane oma lahke ja positiivse suhtumisega kogu klubi tegemistesse võitnud ka fännide ja mängude korraldamisse panustavate vabatahtlike poolehoiu.

„Kõige rohkem ma olen tema käest kuulnud – Aitäh,“ räägib vabatahtlik Veiko Viil. „Mängus olen kõige rohkem mina pannud tähele sõna – struktura. Eriti hooaja alguses kui oli üleminek kaitsest rünnakule või vastupidi. Hooaja teisel poolel enam mitte. Kolmas tähelepanek on mängufilosoofia muutus. Kure mäng on kiirem, dünaamilisem, nõudlikum. Ma ei ole ekspert, aga Jan (Važinski) on Kure duubli mängupilti samuti viinud esindusmeeskonna mänguga sarnasemaks.“

Roman Kožuhhovski on mängupäeval keskendunud ja mõtetes eelseisval kohtumisel, kuid ometi leiab ta aega suhtlemiseks ka teiste klubi poolt mängu õnnestumisse panustavate inimestega. Samas tunneb ta huvi ka klubi teiste tegemiste vastu ja on omalt poolt panustanud ka nende õnnestumisse.

Katre Küti hinnangul on Roman inimlik, sõbralik ja soe. „Ja on näha, et mängijad pingutavad tema nimel,“ lausub ta. Sama meelt on Evelin Mesila: „Hindab taustajōudu ehk siis vabatahtlikke. Viisakas ja sõbralik.“ Teele Sild: „Mulle ka on see kõige rohkem silma hakanud, et ta väärtustab vabatahtlike tööd. Autoriteet.“

Jüri Virves lisab, et Roman on väga sõbralik, vaoshoitud ja tagasihoidlik. „Kodumängudel ta alati tervitab ning kas tuleb ligi ja tervitab kättpidi või viipab eemalt!“ tunnustab ta oma meeskonna peatreeneri käitumist.