Võidukas FC Kuressaare U21 tõusis tabeliliidriks

< 1 minuti lugemine

Esiliiga B-s alistas FC Kuressaare U21 koduväljakul FA Tartu Kalevi 5:2 ja tõusis tabeliliidriks.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises võttis Kure kiirelt mänguohjad enda kätte ja juhtis 10. minutiks Maarek Suursaare ja Märten Opi väravatest 2:0. Kui juba tundus, et saarlased lähevad oma teed, siis vastane mõtles teisiti. Tartlased haarasid initsiatiivi, lõid ühe värava tagasi ja olid lähedal viigistamisele.

Peatreener Sander Viira ütles, et Kalevi mehed olid algul ikka kehvad ja ta vaatas juba soojendusel, et ega nad väga ei liikunud. „Eks 2:0 mõjus ka vaimselt, sest arvasime, et tuleb lihtne,“ lausus ta.

„Aga kui nad said lõpuks mängu sisse, siis me kadusime pildilt täitsa ära. Esimese poolaja viimased 20 minutit olid kohutavad ja vedas, et ainult 2:1 jäi, sest oleks võinud vabalt 2:2 minna vaheajale.“

Teist poolaega alustas Kure jälle hästi ning Maarek Suursaar ja Andero Kivi kasvatasid edu 4:2-le. Ja kuigi tartlased lõid ühe tagasi vormistas 90.+6 lõppseisu Reivo Vinter. „Reageerisime hästi, tegime paar vahetust, rääkisime asjad üle kuidas olema peab ja kõik hakkasid rohkem tööd ka tegema,“ rääkis Sander Viira.

„Nad olid küll rohkem palliga ja lõid ka värava, aga see oli selline imevärav, võimalusi tekkis neil väga vähe. Me oleks pidanud lõpus targemini mängima, andsime ise pali lihtsalt ära, kui oleks pidanud palliga mängima, aga ründajaid said lõpuks selle viienda värava ka kätte.“