Võidukas Kure tõusis tabelis koha võrra

< 1 minuti lugemine

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Premium liigas alistas FC Kuressaare võõrsil Tallinna JK Kalevi 3:1 ja tõusis tabelis viiendaks.

Kadrioru staadionil mängitud kohtumises viis Mark Anders Lepik Kure 34. minutil penaltist juhtima ja puhkama mindi Artjom Jermatšenko 45.+4 väravast eduseisul 2:0. Kuigi teisel poolajal oli domineerivamaks pooleks Kalev lõi hoopis Kure 3:0, kui 88. minutil oli täpne Mattias Männilaan. Lisaminutitel lasti vastastel siiski lüüa auvärav.

„Me mängisime kaks head poolaega ning just esimesel poolajal lõime ka korralikult momente ja oleks pidanud minema vaheajale veelgi suuremas eduseisus,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.

„Teisel poolajal oli selge, et vastane soovis seisu tagasi mängida ja tegi rea vahetusi. Kalev lõi ka võimalusi, kuid meil olid head vasturünnakud, kus oleks pidanud momendid ka ära realiseerima. Teine poolaeg oli tugev just selle poolest, et meeskond näitas iseloomu ja pingutas maksimaalselt.“

Kožuhhovski sõnul nägi ta kuidas mehed mängisid meeskondlikult, et seda tulemust hoida. „Lõpus lõime 3:0 ja lasime lisaminutitel sisse, kuid need ei mõjutanud enam üldist tulemust ja otsustavaks sai meie enesekindlus,“ lausus ta.