Duubel langes kolmandaks

< 1 minuti lugemine

Teises liigas kaotas FC Kuressaare U21 koduväljakul Paide Linnameeskond III-le 2:3, mille tulemusel langes meeskond kolmandale kohale.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises viis 6. minutil Carl Tubarik külalised 1:0 juhtima, 25. Andero Kivi viigistas 1:1, 32. jäid võõrustajad Eerik Reinsoo väravast 1:2 kaotusseisu, kuid 43. Marek Tiik (OV) viigistati 2:2. 3:2 võiduvärava lõi 87. minutil Romet Köhler.

Sellega on Kure 24 mänguga kogunud 50 punkti ja pääsul Esiliiga B-sse lasti endast mõõda võidukas olnud FC Flora U19, kel on 52 punkti. Hooaja lõpuni on jäänud veel mängida kaks kohtumist.

„Pole midagi öelda, nagu näha mängupildi poolest olime meie paremad ja tekitasime võimalusi, aga väravaid lõid nemad,“ märkis treener Sander Viira, tõstes esile vastase kogemused. „Midagi pole läbi, aga raske on seda kaotust vastu võtta ja lihtsalt me ei saa sellest Paidest jagu.“