Duubel on Esiliigast võidu kaugusel

< 1 minuti lugemine

Teises liigas võitis  FC Kuressaare U21 kodus Pärnu JK Vaprus U21 3:1 ja kuna lähikonkurent FC FC Flora U19 kaotas, siis on voor enne lõppu saarlaste edu 1 punkt.

„See, et meil tekkis jälle võimalus oli kindlasti lisamotivatsioon ja selge see, et meil on üks eesmärk see kohtumine võita,“ rääkis treener Sander Viira, kelle hoolealustel seisba 30. oktoobril kodus kohtumine Saue JK-ga.

„Nüüd on kõik oma kätes ja poisid soovivad Esiliiga B-sse minna. Üks mäng on vaja ikkagi veel vormistada, kuid jalgpall on selline, et kõike võib juhtuda. Sauel on nimekirjas häid mehi ja eks paistab, mis võistkonnaga nad siia tulevad.“

Kuressaare kunstmuruväljakul pärnakatega mängitud kohtumise avapoolaeg lõppes 0:0. Teisel lõi Andero Kivi oma meeskonna 3:0 juhtima, külaliste auvärav tuli Kure meeste oma tabamusest.

„Kuna me ei löönud oma võimalusi ära tekkis pinge, aga midagi katastroofilist ei olnud. Vaheajal rõhusin just sellele, et tuleb vabalt mängida ja mitte karta eksida. Õnneks tuli teise poolaja algul kiirelt avavärav ära ja see maandas mehi,“ märkis Sander Viira.