Andero Kivi: olen sada protsenti valmis

< 1 minuti lugemine

Otto-Robert Lipu vigastuse järel FC Kuressaare rünnaku hierarhias kõrgemale tõusnud Andero Kivi on väljakutseks valmis ja usub, et meeskond saab talle loota.

„See on nii kohustus, kui võimalus,“ tõdes Andero Kivi, kelle sõnul on kahju, et Ottol selline vigastus tuli. „See olukord ei ole tekitanud minus ärevust ja südant kiiremini tuksuma pannud. Ma olen seda võimalust juba oodanud ja nüüd see tuli. Olen selleks sada protsenti valmis. Tunnen ennast hästi, füüsiliselt olen korras, olen terve püsinud ja kõik on tip-top.“

Meeskonna kohanemisel tema mängustiiliga Andero Kivi probleeme ei näe. „Me oleme juba piisavalt palju koos asju teinud ning mehed teavad minu nõrkusi ja tugevusi. Muidugi on vaja terve püsida ja mänguvormi hoida, siis hakkab ka tulemus tulema,“ märkis ta.

Andero Kivi hinnangul peaks ka koostöö rünnakupartneri Mattias Männilaanega sujuma. „Tunneme üksteist ammu ja koostöö on hea. Teame üksteise tugevusi ja nõrkusi,“ lausus noor ründaja.

Kahes viimases kontrollmängus pidi Andero Kivi rünnakul juba vastutust kandma. Kuigi skoori pole veel tulnud on ründaja enda hinnangul hakkama saanud ja viimases mängus tundis ta end juba väga hästi. „Jaksan joosta ja pallipuuted on ka korralikud olnud,“ selgitas ta.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles Andero Kivi võimalusi kommenteerides, et ta on jäänud viimastes mängudes ründaja panusega rahule. „Andero on saanud enesekindlamaks ja on oma mängus kindlasti juurde pannud,“ lausus peatreener.

„Andero oli meie salves kogu aeg olemas. Eelmisel aastal olid tal erinevad vigastused, mis ei lubanud treeningutele täie rauaga pühenduda, täna suudab ta aga nii treeninguteks, kui mängudeks valmistuda ja oskab ka neist taastuda. Nüüd ootavad kõik Andero panust.“