Karl Rudolf Õigus: miski minus mõistis, et tahan Kures olla

< 1 minuti lugemine

Proovimised Tallinna Kalevis ja Tartu Tammekas on Karl Rudolf Õiguse jaoks läbi saanud ning poolkaitsja tõmbab taas selga FC Kuressaare kollase särgi.

 „Meeskond võttis mind riietusruumis vastu nagu oleks kuningas riiki sisenenud,“ rääkis Karl Rudolf Õigus oma esimesest emotsioonist „koju“ saabumisel. „Seis on hea. Kui aasta lõpus polnud selge, kes läheb ja kes jääb, siis praegu on 90 protsenti satsist alles ja mul on rõõm, et saan sellest osa olla.“

Karl Rudolf Õigus ütles, et jaanuaris oli olukord tema jaoks selline, et pidi vaatama ka muid võimalusi. „Kalevis ei saanud ma lepingut ja Tammekaga olen ka väga rahul, sest suhtumine oli äge, aga see elumuutus polnud minu jaoks jätkusuutlik. Miski minus mõistis, et tahan Kures olla,“ märkis poolkaitsja.

Peatreener Roman Kožuhhovskil on Õiguse jätkamise üle hea meel. „Igal juhul õige otsus,“ lausus ta. „Rudi on end tundnud Kure meeskonna liikmena ja tean, et ta on alati tahtnud olla meiega. Ta pole ennast veel sada protsenti avanud ja olen kindel, et ta hakkab mängima suure tahtmise ja energiaga, et end tõestada. Rudi annab endast maksimumi, et olla meeskonnale maksimaalselt kasulik.“

Karl Rudolf Õigus ütles, et tema sportlik vorm on praegu superhea. „Sain teistes klubides hea koormuse nii trennis, kui mängus. Väike rooste teineteise mõistmises on tekkinud, aga sellest saame hooaja alguseks jagu,“ oli poolkaitsja enesekindel.