Arjom Jermatšenko tahab aidata Kurel võita

< 1 minuti lugemine

Algavaks hooajaks FC Florast FC Kuressaarega liitunud 19-aastane ründaja Artjom Jermatšenko on meeskonnas kindlate plaanidega areneda paremaks mängijaks ja panustada mängude võitmisse.

„Kui Flora tegi pakkumise liituda Kurega ja mängida Premium liigas võtsin selle kohe vastu ja mingit mõtlemist siin ei olnud. Kure on hea tiim, kus on võimalik areneda ja oma mängus juurde panna,“ rääkis Artjom Jermatšenko.

Noore ründaja sõnul võttis meeskond ta hästi vastu. „Rääkisin Romaniga oma plaanidest ja ta süstis minusse väga palju motivatsiooni. Kui trennis meeskonnale oma oskusi näitasin jäid poisid minuga ka väga rahule,“ lausus Jermatšenko.

„Kure trennid on olnud minu jaoks küll väga töised ja korraliku intensiivsusega. Kindlasti olen saanud nende käigus enesekindlamaks ning mängus mõtlen ja tegutsen juba oluliselt kiiremini.“

Artjom Jermatšenkol on FC Flora särgis esiliigas kirjas 56 mängu ja 18 tabamust. Noormehe sõnul tahab ta aidata Kurel mänge võita ja soovib, et meeskond saaks kokkuvõttes kõrgeima koha, milleks võimelised ollakse.

Kure konkreetset kohta hooaja lõpu turniiritabelis ei oska Jermatšenko öelda, aga peamine on jääda liigase püsima ja näidata maksimaalset mängu ka tugevamate meeskondadega kohtumistes. „Stabiilsus oleks hea,“ lisas ründaja.

Meeskonna tugevust ei oska Artjom Jermatšenko veel hinnata. „Aga me oleme ühiselt motiveeritud, oleme teinud trennides tõsist tööd ja selle pealt võime mängida välja maksimaalsed tulemused,“ oli ta enesekindel.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Artjom Jermatšenko on piisavalt professionaalne mängija oma suhtumisel treeningutesse ja ka eraelus. „Ta on suunatud arengule ja on õigel teel, kuigi noore mehena on vaja veel väga palju tööd teha. Kindlasti tugevdab Artjom meeskonda ning lisab meie rünnakule loomingulisust ja mobiilsust. Ta on kiire ja mängus suunatud tulemusele,“ lausus ta.