Duubel lõi 4, aga lasi 5

< 1 minuti lugemine

Esiliiga B-s jätkab FC Kuressaare U21 suureskooriliste kohtumistega. Kui eelmises mängus võideti kodus Nõmme Kalju FC U21 5:4, siis seekord  tunnistati võõrsil sama skooriga FA Tartu Kalevi paremust.

„Rohkem vaimne teema,“ märkis peatreener Sander Viira, lisades, et eks ka esimene füüsiline väsimus annab tunda. „Samas on meil ju noor meeskond ja eks kohanemiseks kulub aega. Kaotused õpetavad ja järgmine mäng peab näitama, millised järeldused on sellest kaotusest tehtud.“

Tartu Annelinna kunstmurustaadionil alustati kohtumist hästi, kui juba 5. minutil asuti Kristofer Leedo väravast 1:0 juhtima. Seejärel jäädi ise 1:2 kaotusseisu, kuid Andero Kivi seadis 31. minutil jalule 2:2 viigi. Puhkama mindi aga Kalevi 4:2 eduseisul. „Esimesed veerandtundi tegutsesime hästi ja olime mängus, siis aga siis tuli ära vajumine ja korralikult tagasi ei saanudki,“ tõdes Viita.

Ja kui vahetult pärast vaheaga asus Kalev juhtima 5:2 tundus mängusaatus otsustatud. Kure polnud oma viimast sõna siiski veel öelnud ning Andero Kivi vähendas 67. ja 68. minuti penaltist vahe minimaalseks. Enamat seekord kahjuks ei suudetud. „Saime päris hästi mängu sisse, kuid neljanda värava järel läks tempo alla,“ märkis Sander Viira.

Kui hooaega alustati hästi ja endale lasti vähe väravaid lüüa, siis kahes viimases kohtumises on võrgust välja võetud üheksa palli. „Oleme teinud suuri vigu ja lappida ka ei suuda. On ka palju individuaalseid eksimusi. Ilm ja väljakud on läinud paremaks, vastased tugevamaks ning meil on vaja juurde panna,“ lausus Sander Viira.