Duubel tunnistas kodus Piraaja paremust

FC Kuressaare II tuli koduväljakul kahel korral Tallinna JK Piraaja vastu kaotusseisust välja, kuid pidi ikkagi tunnistama vastaste 4:2 paremust.
Kure Arenal mängitud kohtumises kaotasid võõrustajad esimese poolaja 1:2, ainsa värava sai kirja Reivo Vinter. Teisel poolajal lõi Maarek Suursaar küll 2:2, kuid kohtumise viimased minutid kuulusid Piraajale, kes lõi kaks vastuseta väravat.
Treener Jan Važinski tõdes, et juba teisel kodumängul ei ole meeskonnal kõige parem häälestus. “Nende koostöö oli palju parem, me jäime igal pool hiljaks või olime kehvemad,” märkis ta.
Mängisid: Harald Nurmik, Kristjan Moorats, Joonas Prii, Aivar Jäns, Kaarel Vokk, Amor Luup, Marcus Puust, Edmond Salong, Reivo Vinter, Maarek Suursaar, Andero Kivi, Kaarel Kööp ja Karl Sirel.