Duublile Raasikul kindel võit

Esimese poolaja võõrsil Raasiku FC Jokerile 0:1 kaotanud FC Kuressaare II võttis teisel poolajal jalad kõhu alt välja, lõi viis vastuseta väravat ja võitis mängu 5:1.

“Alustasime hästi ja tabasime latti, aga siis tuli ühe tsenderduse järel eksimus ja jäime kaotusseisu,” rääkis treener Jan Važinski, lisades, et tegelikult suruti vastast korralikult ja domineeriti, kuid paraku tehti kõike liialt kiirustades.

Teisel poolajal hakkas peale – Karmo Paju, Andero Kivi, Sten Penzev, võõrustajate omavärav ja Tõnis Koppeli tabamus. “Mängisime rahulikumalt, pall oli kontrolli alla, lõime võimalusi ja realiseerisime,” tõdes Jan Važinski.

Mängisid: Roland Kütt, Sten Penzev, Joonas Prii, Kristen Mere, Karl Sirel (46. Edmond Salong), Karmo Paju, Silver-Alex Kelder, Kristjan Moorats (65. Karel Vokk), Tõnis Koppel, Reivo Vinter (65. Kaarel Kööp), Andero Kivi