Duubel vormistas võidu viimasel minutil

< 1 minuti lugemine

Esiliiga B-s asus FC Kuressaare U21 kodus Nõmme Kalju FC U21 vastu kolm korda juhtima ja alati lasti vastsel viigistada. 4:3 võiduvärav vormistati kohtumise 90. minutil.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises avas 28. minutil skoori Andero Kivi, kuid vastased tegid 1:1. Teist korda viis kodumeeskonna juhtima 39. minutil Joosep Kobin, kuid puhkama mindi seisul 2:2.

Teise poolaja 56. minutil lõi Maarek Suursaar seisuks 3:2, kuid Kalju jõudis taas viigini. 90. minutil vuhises pall aga Kristofer Leedo kaugest pommlöögist taas Kalju meeste väravavavõrku.

„Ega see tänane võit palju rõõmu ei tee, aga sellel tasemel on nii, et pigem kehva mänguga kolm punkti kätte saada,“ märkis peatreener Sander Viira, lisades, et väravaid löödi, aga mängupilt ei olnud nii nagu peab.

„Ma ei tea kas neljapäevane mäng Floraga tõstis meid või väsitas või mõlemat. See oht on alati, kui teed hea mängu, aga iseenesest midagi ei tule. Oli selline tunne, et kõik ootasid täna, et keegi kusagilt teeb ära. Palju eksimusi ja kehv keskendumine. Mängupildi järgi küll ei näinud, et täna võit tuleb. Aga peale peab lööma ja siis tulevad ka väravad.“