Ekenäs IF proovis Elari Valmast keskkaitsjana (lisatud video)

Sel nädalal käis FC Kuressaare 24-aastane ründaja Elari Valmas Soome tugevuselt kolmanda liiga klubi Ekenäs IF juures testimisel.

Reedel Ahvenamaal Eckeröhallis toimunud Soome meistriliiga meeskonna IFK Mariehamni ja Ekenäs IF-i sõpruskohtumise esimesel poolajal mängis saarlane keskkaitses ja poolaeg lõppes 1:1.

Teisel poolajal panid treenerid Valmase algul vasaku ründaja ja lõpus tipuründaja positsioonile. „Mulle meeldib äärel mängida, aga keskel tegutsedes sain ka löögile, kuid see blokeeriti kaitsjate poolt,“ rääkis
Valmas.

IFK Marienhamni fännide poolt filmitud mängu teist poolaega saab vaadata siit.

Kuigi Ekenäs IF kaotas selle mängu 1:3, jäädi Elari Valmase sõnul tema mängupildiga ja eriti just tegutsemisega keskkaitses rahule. Soome klubijuhtide otsused peaks selguma tuleval nädalal.