Enri Nurmik treenib Kure esindusega

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaares 54 kohtumist mänginud, kuid vahepeal õpingutele keskendunud ja kolmandas liigas SC ReUnitedit esindanud 26-aastane väravavaht Enri Nurmik seab enda mänguvormi koos esindusmeeskonnaga treenides.

„Tekkis huvi ja helistasin Sander Lahele, uurisin võimalusi trennis käima hakata ja mulle tuldi vastu,“ rääkis Enri Nurmik. „Lihtsalt jalka trennid on ainult jooksmise või jõusaalis rassimise kõrval minu jaoks olnud alati huvitavamad. Kui suvel oli Kure trennides vahel ainult üks väravavaht, siis ikka on ju parem, kui on kaks.“

Mingeid konkreetseid plaane Kurega liitumise osas Enri Nurmikul ei ole. „Ma pole võimaliku liitumise teemadel üldse rääkinud ja ilmselt Kuresse Karofeldi kõrvale ikkagi keegi tuleb,“ märkis ta.

Meeskonda sulandumisega pole Enri Nurmikul probleeme olnud, sest paljud mängijad on juba varasemast tuttavad. Aga kuna ta pole neli aastat sellisel tasemel trenni teinud, siis olid esimesed kaks nädalat füüsiliselt väga rasked.

„Mängutasemega olen üldiselt hakkama saanud, aga eks väsimuse foonilt kipuvad ka eksimused sisse tulema ning kui kett on maas, siis ei jõua mõte järele,“ leidis väravavaht, kelle hinnangul on trenni kvaliteet väga heal tasemel, tegutsetakse professionaalselt, töö käib ja lihtne ei ole. Ise loodab Nurmik nelja nädalaga selgeks saada, mis tase tal on.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles Enri Nurmikut iseloomustades, et tegu on tubli ja distsiplineeritud mängumehega, kes töötab suure soovi ja isuga. „Vaatame ja jälgime teda, kuid tundub nagu oleks ta meiega juba kaua olnud,“ leidis ta.

Veel alustasid esindusmeeskonnaga ettevalmistust: Sander Alex Liit (keskkaitsja, Nõmme Unitedist), Sten-Egert Paap (poolkaitsja, Flora U21-st), Tristan Toomas Teeväli (keskkaitsja, Flora U21-st), Daniel Tuhkanen (poolkaitsja, Tulevikust), Miikael Tuus (poolkaitsja, Tartu Heliosest) ja Moorits Veering (keskkaitsja, Levadia U21-st).