Kure alustas Taliturniiri võidukalt

< 1 minuti lugemine

Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitud Taliturniiri avakohtumises võitis FC Kuressaare teise poolaja väravatest Tallinna JK Kalevi 2:1.

Kohtumises ründavam pool olnud ja üle 20 pealelöögi teinud Kure väravaarve avas 56. minutil värske täiendus Sten Reinkort. 69. minutil suurendas eduseisu 2:0-le Aleksandr Iljin, Kalev jõudis eesmärgile 86. minutil.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et selle aasta esimene mäng ja treeningute pealt tulles ei maksa kohe midagi ilusat oodata. „Valmistume ja teeme trenni, kuid sellistes kohtumistes on alati oma eesmärgid ja ülesanded,“ lausus ta.

„Esimesena oli vaja tuletada meelde omavahelist koostööd ning anda mänguvõimalusi uutele meestele. Selles osas võime kohtumise kanda positiivse poole peale. Võtame rahulikult. Praegu ei tulegi kõik välja, kuid oluline on saada koormust ja vaadata, et keegi vigastada ei saaks.“

Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Märten Pajunurm, Markus Allast, Sander Alex Niit, Mairo Miil, Michael Schjönning-Larsen, Rauno Tutk, Daniel Tuhkanen, Artjom Jermatšenko, Sten Reinkort, Sander Laht.

Teisel poolajal sekkusid Enri Nurmik, Ralf-Sander Suvinõmm, Moorits Veering, Oliver Rass,

Aleksandr Iljin, Georg Ander Sild, Miikael Tuus