Alver Kivi

Esindusmeeskond Aastalõputurniiril kolmas

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Kalevi spordihallis mängitud traditsioonilisel Aastalõputurniiril sai FC Kuressaare Premium liigas teist aastat järjest kolmanda koha.
“Meil oli küll vähe mängijaid, aga siin loeb võistkond, selle sisu ja tahe mängida,” ütles meeskonda juhendanud Jan Važinski, lisades, et emotsioon on positiivne ja tulemus on kindlasti rõõmustav.
Alagrupis teenis FC Kuressaare 7 punkti ja sai FC Flora järel teise koha. Avamängus kaotati Eesti meistrile 0:2, JK Tallinna Kaleviga tehti viik 1:1 (Oliver Rass), Paide Linnameeskond võideti 3:2 (Oliver Rass, 2 Silver Alex Kelder) ja Tartu Tammeka alistati Tanel Neubaueri väravatest 2:1.
Turniiri poolfinaalis tuli minna kokku Nõmme Kalju FC-ga, kellele kaotati 1:3 (Oliver Rass). 3.-4. koha mängu normaalaeg Viljandi JK Tulevikuga lõppes 2:2 (Märten Opp, Silver Alex Kelder) ja penaltiseerias jäi 3:2 peale Kure. Finaalis võitis FC Flora 3:1 Kalju.
“Enne Tammekaga mängu saime aru, et poolfinaal on meie jaoks reaalne,” rääkis Jan Važinski. “Kahjuks ei suutnud Kalju vastu oma võimalusi realiseerida. Mängus Tulevikuga andis kindlasti tunda, et pidime mängima kaks kohtumist järjest. Penaltiseerias olime aga väga enesekindlad.”
FC Kuressaare: Magnus Karofeld, Ranon Kriisa, Sten Penzev, Oliver Rass, Marco Lukka, Silver Alex Kelder, Mairo Miil, Rauno Tutk, Tanel Neubauer, Märten Opp.