Liina Tamm

Roman Kožuhhovski alustas võidukalt

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitaval Taliturniiril sai FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski esimeses kohtumises kindla 4:0 võidu JK Legioni üle.
Kure võitis esimese poolaja Joonas Soomre väravast 1:0, teisel poolajal lisas kolm tabamust Otto-Robert Lipp. “Tegime palju vahetusi ja neil ei olnud esimene meeskond, aga oli hea, et saime sellise mängu,” rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.
“Praegu me tulemusele ei vaata, kuigi alati on hea võita. Meie jaoks oli oluline mängida ja sparringu partner ei olnud siin oluline. Me alustasime teistest Premium liiga meeskondadest hiljem ning nüüd on peamine koostöö lihvimine, tuleb jõuda vajalikku konditsiooni ja parandada teineteise mõistmist.”
Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Rauno Tutk, Marco Lukka, Ranon Kriisa, Mairo Miil, Märten Opp, Oliver Rass, Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Sander Laht ja Joonas Soomre. Vahetusest sekkusid Sten Penzev, Nevil Krimm, Tanel Neubauer, Otto-Robert Lipp, Kaarel Kööp, Karmo Paju, Igor Glubinski, Daniel Tuhkanen ja Nikita Komissarov.