Alver Kivi

Rasmus Saar aitas FC Flora Šveitsis viigile

< 1 minuti lugemine

Šveitsis sealse esiliiga klubi SC Kriensiga 4:4 viiki mänginud Eesti jalgpallimeistri FC Flora koosseisus tegi kaasa ka eelmisel hooajal FC Kuressaare eest mänginud ja klubi kasvandik Rasmus Saar.
“Alustasin Floraga ettevalmistust ja hetkel võib öelda, et olen rahul, kuid tööd on enda kallal veel rohkem vaja teha,” rääkis FC Flora paremas äärekaitses 60 minutit mänginud Rasmus Saar, lisades, et kuna kohtumine oli hooaja ettevalmistuses esimene, siis sai näha milleks ta hetkel suuteline on.
“Tagasisidet minu tegemiste üle väljakul on olnud nii positiivset, kui ka negatiivset ja igast olukorrast on midagi õppida. Ausalt öeldes ei saa just väga rahule jääda, mõned olukorrad jäid detailide taha ja eks omavaheline kokkumäng Flora mängijatega nõuab harjumist.”
Rasmus Saare sõnul ei oska ta hetkel öelda kas ta seob oma hooaja FC Floraga või mitte. “Praegu treenin nendega ja annan endast kõik, et enne hooaega hea põhi alla saada. Ma pean aru saama, mis on minu ülesanne väljakul ning jälgima igat detaili ja nende kallal tööd tegema,” lausus ta.