Fännireis Väikeste karikavõistluste finaali

< 1 minuti lugemine

Väikeste karikavõistluste poolfinaalis alistas FC Kuressaare võõrsil Raplamaa JK 1:0 ja mängib finaalis 23.septembril Tallinna FC Zapoosiga. Selleks, et kodusaarelt rahvusstaadionile kergem kaasa elama sõita oleks, organiseerime piisava huvi korral fännibussi Saaremaalt Tallinna ja tagasi. 

Fännibussi saad ennast kirja panna siin lingil https://forms.gle/z6rGQjPD4p5of6ca7

Registreerida saab kuni esmaspäevani ja osalustasu on 10€/inimese kohta. Lisainfo katry@fckuressaare.ee.

„Suurepärane tulemus ja suurepärane saavutus,“ märkis peatreener Jan Važinski, kelle sõnul kuulusid mänguohjad saarlastele. „Võtmemoment oli täna meeskond. Nii need mehed, kes olid väljakul 90 minutit, kui ka need, kes sekkusid vahetusest andsid kõik võitu omapoolse panuse.“

Väikeste karikavõistluste finaal toimub tänavu taas rahvusstaadionil, kui II ja madalamate liigade klubidele mõeldud võistluse kulminatsioon leiab aset A. Le Coq Arenal neljapäeval, 23. septembri õhtul kell 20.

FC Kuressaare II vastane on kolmanda liiga Põhja tsoonis neljandal kohal olev FC Zapoos. „Finaalis nõrku vastaseid ei ole ja kindlasti ei saa meid pidada favoriidiks,“ lausus Jan Važinski, lisades, et kui hakkame sellele mõtlema, et vastane mängib liiga madalamal, siis ootavad meid kindlasti raskused.”