FC Kuressaare alustas treeningutega ja mängib Läti klubidega

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare alustas ettevalmistust märtsis algavaks jalgpalli Premium liigaks paari uue mängijaga, kuid meeskonnast on lahkunud Andrei Smirnov, Mairo Miil ja Markus Allast, kes on otsustanud võtta vastu teised väljakutsed.

„Andrei ja Mairo tahavad end proovile panna teises klubis, Markus võtab jalgpallist ilmselt pausi,“ selgitas peatreener Roman Kožuhhovski, kelle sõnul oli esimeses trennis kõigil rõõm kokku saada ja oli näha, et emotsioonid on head. „Suures osas on ju kõik tuttavad näod. Alustasime sisseelamisega ja algul keskendume rohkem füüsilisele poolele. Meil on kaheksa ja pool nädalat meistrivõistluste alguseni.“

Uute mängijatena olid kohal FC Flora U21 meeskonnast Anton Volosatov ja Kristofer Robin Grün. Kožuhhovski sõnul pole meeskond sellega komplekteeritud. „Tean, et juhtkond on mängijatega suhtluses, mina soovin, et kõik mehed jätkaks meiega ja ma näen meeskonnas suurt potentsiaali,“ lausus ta.

Ettevalmistusperioodil kohtub FC Kuressaare Liivimaa Taliliigas 20. jaanuaril Haapsalu hallis FC Mettaga, 25. jaanuaril Riia hallis BFC Daugavpilsiga ja 3. veebruaril Haapsalu hallis FK Tukums 2000-ga ja 11. veebruaril Grobiņas SC/LFS-ga.

„Hea formaat mõlema riigi klubidele, rahvusvahelised kohtumised on kõigile huvitavad ja need sobituvad meeskonna ettevalmistusega. Kõik tahavad ettevalmistusperioodil häid oponente,“ märkis Roman Kožuhhovski.