FC Kuressaare teeb PAI!

2 minuti lugemine

Jalgpalliklubi FC Kuressaare liitus kodanikualgatusega PAI, millega tagame kõikidele meditsiiniõdedele ja hooldustöötajatele hooaja lõpuni tasuta sissepääsu klubi kodumängudele.

Ka FC Kuressaare klubiperes on tervishoiutöötajaid, kelle panus Saaremaa inimeste ravimisse ja hoolitsemisse selle juba liiga pikaks veninud pandeemia ajal on olnud tohutu ja meeletut austust väärt. Meie oleme igatahes väga tänulikud ja soovime teile endale tugevat tervist ja loodame, et juba varsti saate oma PAI kaarte rõõmuga kasutada!

 

Mis on PAI?

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötatajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, soovib PAI algatus kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga.
Algatusega luualse ja võetakse kasutusele PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada PAI algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti käesoleva aasta lõpuni, võttes aja maha tööst ja muredest pisikeseks puhkuseks. Ühtlasi juhitakse avalikkuse ja riigijuhtide tähelepanu vajadusele meie õdede ja hooldustöötajate töötingimuste parandamiseks, töö väärtustamiseks ja sissetulekute suurendamiseks. See kriis on äratuskell, mis näitab väga teravalt juba aastaid kestnud õdede ja hooldustöötajate puuduse suurust Eesti tervishoiusüsteemis.
Meie algatus saab teoks vaid sadade tublide inimeste ja ettevõtete toel ja koostöös!

Igaüks saab annetada!

Algatuse partneriks on Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond, mis konverteerib annetuse ilma teenustasu võtmata edasi PAI kaartideks. Fond on seisuga 01.04.2021 Maksu- ja Tolliameti tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas, seega on annetused maksuvabad ja märgitavad teie 2021. aasta tuludeklaratsioonis. Kodanikualgatuse partneri juures Coop Pangas on avatud Sihtasutusele Kuressaare Haigla Toetusfond eraldi arveldusarve EE824204278618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna ”PAI”. Iga euro on hinnatud ja annab võimaluse teha pai suuremale hulgale õdedele ja hooldustöötajatele! Algatuse raames jagatava PAI kaardi väärtuseks on planeeritud 100 eurot.

Koostöös Teliaga on avatud annetustelefonid 9000105 (annetus 5.- €) ja 9000110 (annetus 10.- €).

PAI annetusi oodatakse kuni 1. juunini 2021. aastal. PAI kaartide jagamine on planeeritud mais ja juunis ning nende kasutamise periood on 1. juunist kuni 31. detsembrini 2021.a.

Tule tee koos meiega eesliinitöötajatele PAI, toeta Eesti turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtteid ning jaga infot algatuse kohta ka lähedaste, sõprade ja kolleegidega!

Kampaania koduleht: https://www.ena.ee/pai/