FC Kuressaare

FC Kuressaare U15 neiud Aastalõputurniiril kolmandad

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Kalevi spordihallis mängitud traditsioonilisel jalgpalli Aastalõputurniiril sai FC Kuressaare U15 tüdrukute võistkond kolmanda koha.
Alagrupis võitis FC Kuressaare Kohila Püsivuse 1:0 (Victoria Vihman), Saku Sportingu 3:0 (Anna Hamburg, 2 Helina Tarkmeel), FC Heliose 2:0 (Helina Tarkmeel, Kaili Lilles) ja Puhja SC Barca 2:1 (Anna Hamburg, o.v.).
Alagrupi otsustavas mängus tuli tunnistada JK Tabasalu 1:0 paremust ja nii mängiti Legioniga 3.-4. kohale. Kohtumine võideti Kaili Lillese väravast 1:0 ja seega pronksmedalid FC Kuressaarele.
“Ütlesin tüdrukutele enne turniiri, et ma mitte mingit eesmärki tulemuse osas neile ei sea,” rääkis treener Reivo Vinter. “Ülesanne oli jalgpalli nii palju nautida, kui võimalik. Nad võisid proovida kõikvõimalikke erinevaid trikke ja keerulisi asju, mida alati liigamängudes nad teha ei julge. Kolmas koht on ilmselt aus tulemus ja jäime võistkonnaga ise sellega rahule.”
Võistkonnas mängisid: Victoria Vihman, Kaili Lilles, Hanna Ellermaa, Kristi Tuuling, Annabel-Maria Kuusikmaa, Maria-Liisa Kuusikmaa, Helina Tarkmeel, Marii Silts, Anna Hamburg, Lisanna Valdmets, Pilleriin Pohlak.