FC Kuressaare

Noored võitsid Nevi Cupi

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare noored osalesid Nevi Cup 2010 turniiril Ristil kahe võistkonnaga, FC Kuressaare Sinine ja FC Kuressaare Kollane.
FC Kuressaare Sinine saavutas tubli 5. koha ja FC Kuressaare Kollane fantastilise 1. koha. Turniiri esimesed kuus võistkonda olid kõik võrdse tasemega, kokku oli kaheksa võistkonda. “Meie eesmärk oli nagu ikka, saada võimalikult palju kogemusi igalt turniirilt. Täna saime boonuseks ka võidurõõmu tunda,” rääkis treener Maarek Suursaar. “Tahan poisse kiita selle hea saavutuse eest siia aasta lõppu. Nad olid väga tublid ja andsid endast parima!”
Lisaks autasustati turniiril ka parimat mängijat ja väravavahti. Need mõlemad tulid meie võistkonda, parim mängija Marten Aus ja parim väravavaht Sten Õigemeel.
FC Kure Kollane: Siim Sander Tamm, Artur Kirr, Sten Õigemeel, Kaspar Jürgens, Rasmus Aksel Malk, Kristofer Saar, Romet Laipaik, Marten Aus.
FC Kuressaare Kollase arvele jäi 4 võitu ja 1 kaotus. (Kusjuures see üks kaotus alagrupis Tallinna Krattide I-le võistkonnale, kes jõudsid ka finaali, aga finaalis olime tugevamad meie!)
FC Kuressaare Sinise arvele jäi 3 võitu ja 2 kaotust. FC Kure Sinine: Lukas Kõrgessaar, Kristjan Sagor, Kristofer Vaga, Karl-Gustav Jõevere, Oskar Ormus, Ronald Reinmaa, Georg Osvald Ots ja Rasmus Väli.