Flora murdis Kure esimese pooltunniga

2 minuti lugemine

Premium liigas otsustas FC Flora kodus FC Kuressaare mängusaatuse esimese pooltunniga, kui löödi neli vastuseta väravat ja vormistati 4:0 võit.

Tallinnas A. Le Coq Arenal mängitud kohtumises lõid võõrustajate poolt väravad Rauno Alliku 10., Sergei Zenjov 11., Daniil Kuraksin 18. ja  Martin Miller 30. minutil. Kure mehed jäid hätta Flora mängutempoga ja peamiselt tegeleti kaitsetööga. Teisel poolajal mäng võrdsustus ja oma momendid olid ka Kure meestel, kuid eesmärgile seekord ei jõutud.

„Me kaotasime tugevale vastasele,“ tõdes peatreener Roman Kožuhhovski. „Paradoks on samas selles, et esimese poolaja alguse võib kanda treeneri arvele. Ma oleks pidanud rutem muutusi tegema, aga ei teinud. Esimesed 18 minutit olid rasked ja löödi kolm väravat. Asi oli detailides, millele oleksin pidanud reageerima.“

Roman Kožuhhovski sõnul rääkis ta vaheajal meeskonnale vajalikud nüansid üle ja mäng paranes. „Siis olime päris heal tasemel,“ leidis ta. „Aga Flora on alati favoriit, sest on Flora ja isegi halva päeva korral on nad Flora. Isegi, kui mitmed liidrid on puudu on tegu tugeva vastasega, teadsime sellest, kuid tahtsime ikkagi oma mängu peale suruda, aga ei õnnestunud.“

  1. mail kell 20.00 A. Le Coq Arenal

Mänguolud: +9, vahelduv pilvisus, muruväljak rahuldavas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 241

Tallinna FC Flora – FC Kuressaare  4:0 (4:0)

Väravad: 10. Rauno Alliku, 11. Sergei Zenjov, 18. Daniil Kuraksin, 30. Martin Miller

Hoiatused: 86. Aleksandr Šapovalov – 75. Sander Alex Liit

FC Flora: Karl-Romet Nõmm, Marko Lipp, Rauno Alliku (46. Mark Anders Lepik), Martin Miller, Sergei Zenjov (63. Aleksandr Šapovalov), Henrik Pürg, Ken Kallaste, Michael Lilander (75. Kristo Hussar), Markus Soomets (83. Mihkel Järviste), Markus Poom, Daniil Kuraksin.

Varus: Ingmar Krister Paplavskis, Marco Lukka, Mihkel Järviste, Aleksandr Šapovalov, Mark Anders Lepik, Kristo Hussar, Tristan Koskor, Andreas Kiivit, Markkus Seppik.

FC Kuressaare: Magnus Karofeld, Michael Schjönning-Larsen (80. Aleksander Iljin), Markus Allast, Sander Alex Liit, Oliver Rass, Joonas Soomre (63. Sander Laht), Sander Seeman (63. Rauno Tutk), Silver Alex Kelder, Märten Pajunurm, Tristan Toomas Teeväli (46. Otto-Robert Lipp), Sten Reinkort.

Varus: Kristen Lapa, Moorits Veering, Rauno Tutk, Sander Laht, Sten-Egert Paap, Otto-Robert Lipp, Aleksander Iljin, Rasmus Saar.

Peakohtunik: Jagnar Jakobson

Abikohtunikud: Aron Härsing, Neeme Neemlaid

Neljas kohtunik: Maksim Ramazanov