Igor Ustritskile andis Premium liiga debüüt lisamotivatsiooni

< 1 minuti lugemine

Suvel FC Flora duublist FC Kuressaaresse laenule tulnud 20-aastane ründaja Igor Ustritski teenis oma esimesed minutid, kui ta pühapäevases kohtumises Tallinna Legioni vastu 83. minutil väljakule vahetati.

„Kindlasti oli see minu jaoks väga oluline, sest olen seda kaua oodanud,“ tunnistas Igor Ustritski. „Samas tuli mängu saamine mulle väga ootamatult, sest sooja tegid teised mehed. Äkki tuli Jan Važinski minu juurde ja ütles, et pean kahe minutiga valmis olema. See oli väike šokk, sest tuli ootamatult, aga samas positiivne.“

Igor Ustritski tõdes, et väljakul on kümne minutiga toimuvast kohe raske aru saada ja midagi eriti teha ei jõua, küll aga koges noor ründaja, et esiliigaga võrreldes on mäng Premium liigas palju intensiivsem.

„Mehed õnnitlesid mind debüüdi eest ja ütlesid, et tee samu asju ikka edasi ja veel paremini,“ rääkis Igor Ustritski. „Meeskond on mind hästi vastu võtnud ja kõigiga on soojad suhted,“ märkis ta.

„Kindlasti pean oma pallita mängus veel juurde panema ja agressiivsem olema. Oma tugevuseks pean väljakul head positsiooni valikut ja värava tunnetust, oskan olla õigel ajal õiges kohas.“

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Igor Ustritski on noor mängija, kes trennis on end kõige paremast küljest näidanud. „Premium liiga on Igori jaoks veel vara, kuid debüüt oli talle motivatsiooniks ja ta peab aru, saama, et sellel tasemel mängimiseks tuleb teha palju tööd,“ selgitas ta.