Kure ründas, kuid kaotas

Jalgpalli Premium liigas mängis kuuendat kohta jahtiv FC Kuressaare kodus TJK Legioni vastu ründavalt, kuid vastase parem realiseerimine andis 2:0 võidu külalistele.

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises raksatas juba 5. minutil Sander Lahe pommlöögist pall Legioni väravalatti ja 18. minutil suunas Rauno Tutk lähedalt palli peaga tühjast väravast mööda. 42. minutil aga viis Nikita Ivanov Legioni 1:0 juhtima.

Ka teisel poolajal oli Kure ründavam pool ja surus tugevalt, kuid korralikke võimalusi ei loodud. 57. minutil olid külalised edukad kiirel vasturännakul, kui Kirill Nesterov palli tühja väravasse saatis.

„Oli küllaltki keeruline mäng ja tahtsime sada protsenti võita,“ rääkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski, kelle hinnangul võib mängu jagada kaheks poolajaks. „Esimesel omasime ülekaalu, lõime kolm-neli saja protsendilist võimalust, kuid saime riietusruumi värava. Kindlasti oli see meile mõnes mõttes emotsionaalselt löögiks, sest pole ammu kaotanud. See oli äkki tundmatu situatsioon.“

Roman Kožuhhovski ütles, et nüüd peab tasapisi toimunut analüüsima ja vaatama mis olid head olukorrad ja kus on vaja juurde panna.

1. oktoobril kell 13:00 Kuressaare linnastaadionil

Mänguolud: +8, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras