Infoneti võitnud naiskond jääb liigasse püsima

Pühapäeval Kuressaare kunstmuruväljakul esiliiga üleminekumängudes Infoneti naiskonda võõrustanud FC Kuressaare võitis Gristi Adrati (pildil) ja Kateriin Pani väravatest 2:0 ja tõusis Esiliiga üleminekuturniiril liidriks.

FC Kuressaare peatreener Arli Saar ütles pärast mängu, et vaatamata järgmisel pühapäeval Tartus Tammeka II-ga toimuvale hooaja viimasele mängule, peaks kogutud 8 punktist piisama, et esiliigasse püsima jääda.

FC Kuressaare naiskonna skoori avas teisel poolajal Gristi Adrat, kes külaliste väravaesisest saginast palli võrku saatis. Mõned minutid hiljem said Kure naised karistuslöögi ja Kateriin Pani vormistas tabava löögiga mänguseisu.

Täna mängisid: Anneli Õige, Maria Trave, Heddi Pruul, Maris Magus, Liisa Mere, Kateriin Pani, Liisi Salong, Marin Aleksejeva, Gristi Adrat, Annemari Pruul, Liis Lõhmus, Eva Haavel, Gerda Nelis, Katrin Lang ja Maria Pihlak.