Alver Kivi

Joonas Soomre: Kurel on potentsiaali

< 1 minuti lugemine

Mullu FC Kuressaare eest 8 mängus osalenud ja 1 värava löönud Joonas Soomre on pälvinud uue peatreeneri Roman Kožuhhovski usalduse ning alustanud hooajaeelsetes kohtumistes Sander Lahe kõrval ründaja positsioonil.
“Ma näen kuidas Joonas trennis pingutab,” rääkis Roman Kožuhhovski. “Joonas on intelligente mängumees, kes omandab hästi talle edastatavat informatsiooni ning püüab ennast igati arendada. Olen mehe arenguga väga rahul, näen temas väga suurt potentsiaali ja kindlasti paneb ta veel juurde.”
Narva Transi vastu 1:1 viigiga lõppenud kohtumises Kure värava löönud Joonas Soomre ütles, et on võimaluse eest rünnakul mängida peatreenerile väga tänulik. “Mulle meeldib ta mänguplaan, mida oleme mängima hakanud,” selgitas ründaja.
“Pressime kõrgelt ja võtame kohe initsiatiivi. Sander Lahega läheb iga mänguga koostöö paremaks, meil mõlemal on oma tugevused ja need sobivad kokku. Oma mängu kohta on raske öelda, millega ma olen paremaks läinud, aga ma püüan kogu aeg maksimaalselt panna. Kuidas see välja tuleb niipalju ka endast annan.”
Ka Roman Kožuhhovski leiab, et Joonas Soomrel on väljakul Sander Lahega väga hea klapp ja koostöö. “Samas ootan ma palju ka Otto-Robert Lipult ja Nevil Krimmilt. Neil on erinev käekiri ja kindlasti saab olema tihe konkurents,” lausus ta.
Joonas Soomre hinnangul on meeskonna võimalused peagi algaval Premium liiga hooajal head, sest kõik mehed on Tallinnas ja trennid on kvaliteetsed. “Igale positsioonile on mitu mängijat ja konkurents on tõsine,” märkis ta.
“Selle kõige pealt peaks me saavutama tänavu kindlasti parema koha, kui eelmisel aastal. Potentsiaal on olemas, aga me peame maksimaalselt pingutama, et pääseda üleminekumängudest.”