FC Kuressaare

Meeskond viigistas Transiga

< 1 minuti lugemine

Hooajaeelses kontrollkohtumises mängis Premium liigaks valmistuv FC Kuressaare Tallinnas Joonas Soomre väravast 1:1 viiki Narva JK Transiga.
FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et mängu võib jagada kaheks. “Esimesel poolajal oli vastasel territoriaalne ülekaal, kuid meil jättis Joonas Soomre kasutamata üks-üks olukorra,” rääkis ta, lisades, et samas teenis Trans ka penalti, mille Magnus Karofeld väga hästi tõrjus.
“Teisel poolajal kuulus aga ülekaal kindlalt meile, olime rohkem palliga ja värav löödi meile ühest vasturünnakust. Kokkuvõttes olen meeskonna mänguga täna siiski väga rahul ja liigume jätkuvalt õiges suunas.”
Roman Kožuhhovski hinnangul on meeskond saavutanud juba 70 protsenti ja esimese mänguni jäänud kolme nädala jooksul pannakse kindlasti veel juurde. “Kuna me alustasime teistest hiljem, siis peame füüsiliselt saama veelgi tugevamaks,” leidis ta.
“Taktikaliselt ja mentaalselt olen oma mängijate seisundiga juba peaaegu rahul. Mängijad on hakanud üksteist rohkem usaldama ja mehed usuvad sellesse, mida me treeningutel ühiselt teeme.”
Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Marko Lukka, Ranon Kriisa, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Sander Seeman, Mairo Miil, Silver Alex Kelder, Joonas Soomre, Nevil Krimm ja Sander Laht.
Vahetuses olid  Elari Valmas, Rauno Tutk, Otto Robert Lipp, Märten Opp, Sten Penzev, Tanel Neubauer, Michael Schjönning-Larsen ja Daniel Tuhkanen.